Yönetimde kalıpları kırmalıyız
CEO’lar için Dönüşüm Çağrısı
Yönetim 2.0 Konferansı 1 Ekim’de

Yeni gençleri, eski yöntemlerle yönetemeyeceksiniz! Değişim her alanda ek-sponansiyel olarak gerçekleşiyor. Yerli ve yabancı birçok uzmanın konuşmacı olacağı Yönetim 2.0 Konferansı, CEO’lara için, yönetimdeki kötü kalıpları kırmak ve geleceğe hazır yönetim anlayışı için bir çağrı!

GelecekHane tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Yönetim 2.0 Konferansı 1 Ekim’de Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde, geleceği kaçırmak istemeyen yöneticileri ve profesyonelleri buluşturacak.

Dünya hızla değişiyor. Dijital teknolojilerde baş döndürücü ilerlemeler yaşanıyor. Her şey di-jitalleşiyor. Yaşam bilimleri, malzeme bilimleri, yapay zeka, akıllı cihazlar gibi farklı alanlarda eksponansiyel ilerlemeler oluyor. Bu gelişmelerin, politika ve ekonomi üzerinde, insanlar ve toplumlar üzerinde dönüştürücü etkileri de çok güçlü hissediliyor. Her yöneticinin bu değişi-min farkında olması ve hazırlıklı olması şart.

Her şeyin hızla değiştiği günümüzde yönetim anlayışının değişmemesi mümkün değil elbette. Önceki yüzyıldan kalmış teknik ve yöntemleri halen kullanan yönetim sistemleri yeni çalışan-ları tatmin etmeyecek. Yeni gençleri, eski yöntemlerle yönetemeyeceksiniz!

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin CEO’ları, Yönetim 2.0 Konferansı’nın CEO Panelinde bir araya gelecekler. HP Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak, SAP Türkiye Ülke Müdürü Zeynep Keskin, General Electric CEO’su Canan Özsoy, Migros Genel Müdür Yardımcısı Demir Aytaç, BKM CEO’su Soner Canko, yeni çağın değişen çalışan profilinde yönetimin geleceğini konuşacaklar.

Yönetim 2.0 Konferansı’nın ilk bölümünde ise yerli ve yabancı uzman konuşmacılar yöne-timin geleceğine dair düşüncelerini paylaşacaklar:

McKinsey & Company firmasının Partner’ı Matthias Daub, konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte Yönetim 2.0’ın Nedenleri’ni ele alacak. Konferansa Hollanda’dan katılacak olan Avrupa Komisyonu e-Yönetim uzmanı Niels van der Linden, Yönetimde Oyunlaştırma (Gamification) konusunda bilgiler aktaracak.

Konferansta, jenerasyonel sistemler konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden, Dinamo Danışmanlık kurucu ortağı Evrim Kuran, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Müşteri Tecrübesi Yönetimi konularında Türkiye’nin otorite ismi ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Uğur Özmen, Deneyim Ekonomisi konusunda Türkiye’nin marka isimlerinden, Strateji, Pazarlama ve Değişim Uzmanı Dr. Hakan Tetik, Deneyim, İş ve Strateji Tasarımcısı Baran Korkut da sunumları ile yer alacaklar.

GelecekHane tarafından ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Yönetim 2.0 Konferansı, yöne-timde alışkanlık haline geldiği için vaz geçilemez olarak algılanan ancak şirketlere zarar veren bir kısım kötü alışkanlıkları, kötü kalıpları kırmayı ve daha çok işletmeyi, daha çok yöneticiyi, yönetimin geleceği ile, yeni yönetim anlayışları ile tanıştırmayı hedefliyor. Yerli ve yabancı birçok uzman ve otorite ismi bir araya getiren Yönetim 2.0 Konferansı, konuşmalarını 15’er dakika ile kısıtlı tutması ile kendisi de ‘kalıp kıran’ bir etkinlik.

1 Ekim 2015’te Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsünde gerçekleştirilecek olan kon-feransa, gelecekhane.com sitesinden ya da info@gelecekhane.com e-posta adresi üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılabiliyor.

 

[button href=”/gelecek/yonetim20″ style=”flat” size=”xlarge” title=”Yönetim 2.0 – Detaylar” tooltip=”Yönetim 2.0 sayfasına ulaşmak için burayı tıklayın” icon=”bullhorn”][/button]

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

X