Walter’la tanışın. Dünyanın en gelişmiş sentetik yardımcısı. Hizmet için yaratıldı. Bilişsel işlem kabiliyeti, duygusal zekâ, biyometrik düzenleme ve biyososyal uyumluluk gibi özelliklere sahip olan sentetik yardımcınızın siparişini hemen verebilirsiniz. En az sizin kadar eşsiz bir yapıya sahip olacak yardımcınız AMD garantisiyle Ryzen ve Radeon sezgi teknolojileri kullanılarak üretilecek.

Ridley Scott’un bilim kurgu serisi Alien‘ın yeni filmi Alien: Covenant 19 Mayıs’ta sinemalarda olacak. Yeni filmin tanıtımı için ilginç bir yönteme başvurulmuş. Filmde yer alacak karakterlerden biri olan Walter (Michael Fassbender) insan vücuduna sahip bir yapay zekâ. Walter, sentetik yaşama vurgu yapan bir video ile insanlara tanıtılıyor.

MeetWalter.com internet sitesinden sentetik yardımcı siparişi verebiliyormuşsunuz havası yaratılan viral tanıtım şekliyle Alien serisinin sıkı takipçilerine film öncesinde bir doz daha heyecan veriliyor. Serinin takipçisi olmasanız da, insana hizmet vermek için üretilecek yapay zekâların ne gibi özelliklere sahip olacağını merak ediyorsanız, MeetWalter.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

X