Sosyal sorumluluk projelerini içeren Thrive Global, Arianna Huffington tarafından kurulmuştur. Thrive Global şirketler ve bireysel müşterilerine sosyal refah, sağlık gibi konularda danışmanlık yapıp müşterilerine sağlıklı çözümler üretiyor. Birçok alanda müşterilerine destek olmaya çalışıyor. Thrive Global’in Journal adı altında çeşitli alanlarda yayınladıkları blog yazıları bulunuyor.

Thrive Global gelişim programları ile seminerler, internet üzerinde kurslar ve teknolojik ürünler sunuyor. Danışmanlık yaptığı şirketlerde bireysel müşterilerinin istihdamını sağlayarak onlara daha uygun iş alanı yaratmaya çalışıyor. İnternet sitesinde kişisel gelişim ve sağlık konusunda kendi tasarladığı ve satışını yaptığı ürünler bulunuyor.

Thrive Global, toplumsal konulara da destek veriyor. Jamie Oliver ile Arianna Huffington arasında 2017 Davos Dünya Ekonomik Forum’unda sağlıklı ve sürdürülebilir gıda devrimi hakkında bir konuşma gerçekleşti. Konuşmanın video kaydını aşağıda izleyebilirsiniz:

Verimli ve başarılı bir iş hayatı, sağlıklı bir hayatın ve kişisel gelişimin ödülüdür. Thrive Global sitesinden bilgi edinerek seminerlere, çalıştaylara ya da internet üzerinden kurslarla katılıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Kişiye özgü uygulamalara erişebilir, ürünlerden satın alabilirsiniz.

Arianna Huffington’ın şimdiye kadar yaptıkları, gelecek planları ve Thrive Global hakkında daha kapsamlı bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

X