Emre ÖzcanCFO

Emre Özcan lisansını Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümün’de, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Sinema Anabilim Dalı’nda yapmıştır. Farklı disiplinlerdeki insanların ortak çalışmalarına inanan Emre, dünyanın her yerinde her an üretebilme becerisine inanmaktadır.

Emre GelecekHane’de dört yıl Creative Director olarak çalıştıktan sonra şirkette CFO görevine getirilmiş ve halen bu görevi sürdürmektedir. GelecekHane’nin geliştirdiği senaryolarda, ürettiği hizmetlerde, profesyonel hizmetlerinde ve yayınlarında muhtelif sorumlulukları bulunmaktadır. Farklı sektörlerde, farklı projelerde, farklı ekiplerde yer almıştır. 15 yılı aşkın profesyonel deneyimleri bulunmaktadır

Gelecek trend ve teknolojileri hakkında üniversitelerde seminerler vermekte, konuşmalar yapmaktadır. Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi koordinasyonunu ve etkinliklerin organizasyonunu yapmaktadır.  Kendin yap kültürünü benimseyen Maker Hareketi’nin Türkiye’de yayılması ve gelişmesi için İstanbul Maker Faire organizasyonunda yer almıştır. Aynı zamanda Yaşam Bilimleri alanında ki gelişmelerin farkındalığını arttırmak ve yaymak içinde Gen Hareketi organizasyonunda aktif görevler almıştır. 

İLETİŞİME GEÇİN

Gelecek hakkında konuşalım.

Start typing and press Enter to search

X
%d blogcu bunu beğendi: