Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK), Kadıköy’de kentsel kalitenin artırılmasına yönelik fikir ve projelerin uygulamaya geçtiği buluşma ortamıdır. TAK, projesi olan tasarımcıları ve olanakları olan destekçileri Kadıköy Belediyesi bünyesinde buluşturuyor. Aynı zamanda, Kadıköy’ün mekansal sorunlarının çözümünde, strateji ve tasarım kavramlarını bir araya getirerek, stratejik tasarım yönetimi yaklaşımında öncülük yapıyor. TAK, fikir ve önerileriyle proje süreçlerine katılıp, yaşadıkları mahallenin tasarım stratejilerine katkıda bulunmak isteyen herkese açık!

12 Mart’ ta gerçekleşecek Şehir 2.0 etkinliğinde; Akıllı Şehir, Oyunlaştırma, Paylaşım Ekonomisi, Sosyal Kontrat, Enerji Gündemi gibi şehirlerin gelecek trendlerini konuşacağız.

TAK’ın lideri, şehir plancısı ve kentsel strateji kurucu ortağı olan Faruk Göksu, Şehir 2.0 etkinliğinde, stratejik tasarım yönetimini anlatmak için bizlerle birlikte olacak. Etkinliğin detayları önümüzdeki günlerde paylaşılacak. Detaylı bilgi için: www.gelecekhane.com/sehir20     

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

X