İçerik

RAPORLAR

b3

TOP 10 TRENDLER 2018

Keşke geleceği öngörebilsek. Ne müthiş olurdu. Ama maalesef mümkün değil. Geleceği bilemiyoruz. Ama trendler yakalayabiliriz. Trendler geleceğin bir kısmını aydınlatan el fenerleri gibidir. Trendler, teknolojiler, modalar, yenilikler amaç değildir. Trendler raporumuzda sizin için inceledik..

540x290_1

2017 Faaliyet Raporu

2017 yılı müthiş bir yıl oldu, gelecek dolu. İstanbul tarihinin en büyük Maker Faire festivalini yaşadı. Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi doğdu ve faaliyetlerine başladı. GelecekHane binlerce insanı gelecekle tanıştırdı. Dijitalleşme furyasına bir düzen getirdik. Pek çok kuruma vizyon kattık, inovatif dokunuşlarda bulunduk, dijitalleşme çalışmalarına yön verdik.

2016 Faaliyet Raporu 

Etkinlikler, atölyeler, konuşmalar, sunumlar, maker ve gen hareketi toplantıları ve Türkiye’nin birçok köklü firmasına sunduğumuz danışmanlık hizmetleriyle birlikte dopdolu bir yılı geride bıraktık. 2016’da gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin bir özetini bu raporda bulabilirsiniz.

540x290_2

2015 Faaliyet Raporu 

Gelecek araştırmalarınızı geliştirdik ve zenginleştirdik. Farklı sektörlerden farklı ölçeklerde pek çok kurum ile çalıştaylar düzenledik, danışmanlık projeleri yaptık. 2015 faaliyet raporumuzu burada bulabilirsiniz.

Top10 Teknoloji Trendleri 2017

Gelecek çok hızlı geliyor, değişimin hızı ve kapsamı her zamankinden fazla, başımızı döndüren bir yolculukta gibiyiz. 2017’de de birçok yenilikle karşı karşıya kalacağız. Peki, bu yılın en çok konuşulacak teknoloji trendleri neler olacak? Bu raporda öngörülerimizi bulabilirsiniz.

Perspektif Raporu: Robotlar Geliyor 

Endüstriyel robotlar, servis robotları, sosyal robotlar, yazılım robotları ve çok daha farklı türlerde robotlar hayatımıza hızla giriyor, hayatımızın bir parçası haline geliyor. Peki, buna hazır mıyız? Bu raporda farklı türden robotlara dair değerli bilgiler bulabilirsiniz.

yapay_zeka_raporu

Yapay Zekânın Geleceği

Yapay zekânın dünü, bugünü ve geleceği… Uygulama alanları, iş dünyasına yansımaları, Türkiye’deki girişimler, öngörü ve önerilerimiz. Bunları ve daha fazlasını raporumuzda bulabilirsiniz.

Ekonomi 2.0

Ekonomi 2.0 

Ekonomilerin karşı karşıya kaldığı sorunlar, bizi zorlayan ikilemler, ekonominin geleceğini şekillendiren trendler neler? Paylaşım ekonomisi, sosyal girişimcilik, dijitalleşen şirketler ve bu yaklaşımları uygulamaya yönelik önerilerimizi raporda bulabilirsiniz.

TOP 10 Trendler

Top10 Teknoloji Trendleri 2016

2016’nın en çok konuşulacak teknoloji trendlerini bu raporda bulabilirsiniz.

Dijital Gelecek

Perspektif Raporu: Dijital Gelecek

Dijital Gelecek nasıl olacak? Dijitalleşme trendleri neler olacak? Dijitalleşme ve dijital gelecek hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu raporda bulabilirsiniz.

Genel Gidişat

Perspektif Raporu: Genel Gidişat

Geleceğe dair fikir ve analizlerimizin bulunduğu genel gidişat raporu size geniş bir perspektifte gelecek öngörüleri sunuyor.

KİTAPLAR

her-sey-ciplak
Her Şey ÇıplakIdefix'ten Al
bt
BT Yöneticisinin El KitabıIdefix'ten Al
big-data
Big Data&Yeni TrendlerIdefix'ten Al
bilgi
Bilginin GücüIdefix'ten Al

VIDEOLAR

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,linkedin,stumbleupon,tumblr,print,mail,love,pocket,more,whatsapp,blogger,yahoomail,gmail,hackernews,flipboard” morebutton=”1″ morebutton_icon=”plus” counters=”1″ counter_pos=”hidden” total_counter_pos=”leftbig” fixedwidth_align=”left” fixedwidth_px=”20″]
İLETİŞİME GEÇİN

Gelecek hakkında konuşalım.

Start typing and press Enter to search

X