Kurumsal Fütürist

Kurumsal Fütürist

Bizim İşimiz Bu !

Her gün yeni bir teknoloji hayatımıza girmektedir. Her gün yeni bir trend ortaya çıkmaktadır. Her gün ilginç haberler üretilmektedir. Bunların hangisi önemli? Hangileri doğru? Hangileri sizin için fırsat, hangileri tehdit, hangileri gelip geçici, nasıl bileceksiniz?

Bizim işimiz bu !

Geleceği görebilmek, trendleri yakalayabilmek sizi daha dinamik bir geleceğe hazırlamak için bu soruların hepsini cevaplıyoruz.

GelecekHane

Nasıl Değiştirir ?

GelecekHane olabildiğince geniş bir kapsamda tüm gelecek trend ve teknolojilerini yakından izlemektedir, gelişmeleri takip etmektedir, gelecek senaryoları üretmektedir, sizin sektörünüze olası etkilerini incelemektedir. Bu kapsamda ‘Kurumsal Fütürist Hizmeti’ alanında tektir. Eğer geleceği önemsiyorsanız, eğer gelecekte gülmek, başarılı olmak, fırsatları yakalamak, rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, hazırlıklı olmak durumundasınız.

GelecekHane aylık olarak yayınladığı Gelecek Habercisi ve Gelecek Haber bülteni ile trendler ve önemli gelişmeler hakkında bilgi veriyor. Teknolojik gelişmeler ve trend analiz raporlarımızın da yayınladığı bültenlerde eminiz ki geleceğinizi şekillendirecek bir çok faydalı bilgi bulabileceksiniz.

Sistematik

Uzun Vadeli

Diğerlerinden daha çok çalışmak, doğru iş ortaklarınızı seçmek öncelikleriniz arasında olmalı. Gelecek trend ve teknolojileri GelecekHane’nin uzmanlık alanı olup yine GelecekHane’nin önderlik ettiği çeşitli etkinliklerimizde öne çıkarılmıştır. GelecekHane’nin oluşturduğu sistematik bakış açısı ve uzun vadeli etkileri Kurumsal Fütürst ve Gelecek Teknoloji Trendleri açısından  ilk ve tektir.

Birlikte. Geleceğe !

Gelin sizin yol arkadaşınız olalım, iş ortağınız olalım. Gelecek trend ve teknolojileri ve onların size etkilerini biz sizin için takip edelim. Düzenli buluşmalarla, periyodik çalıştaylarla, sizin sektörünüze ve gündeminize uygun senaryolarla geleceğe birlikte şekil verelim.

kurumsalfuturist1
İLETİŞİME GEÇİN

Gelecek hakkında konuşalım.

Start typing and press Enter to search

X