Dijital 2.0 Konferansları

GelecekHane dijital dönüşümü kurulduğu günden beri işlemektedir, vurgulamaktadır.

2014 yılında dijitalin ne olduğu, nelerin dönüşeceği anlatılmıştı. Sporun da dijitalleştiğini biliyor muydunuz? Tekerin nasıl dijitalleştiğini hiç merak ettiniz mi? Bunlar ve daha pek çok örnek bu konferansta konuşuldu.

Detaylar burada > 

Halil Aksu

2015 yılında şirketlerin ve sektörlerin nasıl dijitalleştiğini anlattık. Bankacılıktan sigortacılığa kadar, üretimden perakendeye kadar pek çok sektör ve pek çok iş modeli paylaşıldı.

Detaylar burada > 

Halil Aksu

2016 yılında mottomuz ‘Akıllı İşler’ idi ve herkesten önce yapay zeka ve ileri analitik uygulamalar hakkında bir konferans düzenledik. Henüz kimsenin duymamış olduğu girişimlere sahne verdik, çok önemli gelişmeler paylaşıldı.

Detaylar burada > 

Halil Aksu

2017 yılında Endüstri 4.0 ve robotlara odaklandık. En küçüğünden en büyüğüne kadar, 7’den 70’e herkesin anlayacağı şekilde, robotların hayatımıza ve işlerimize nasıl değer katacağını konuştuk.

Detaylar burada > 

Halil Aksu

Ayrıca Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi olarak 145 Şubat 2018 tarihinde türünün ilk örneği bir Yapay Zeka Zirvesi düzenledik.

Detaylar burada > 

Halil Aksu

Hatta Maker Hareketini Türkiye’de başlatan GelecekHane ekibi 2017’de Türkiye’nin gelmiş geçmiş en muhteşem İnovasyon şölenini gerçekleştirdi. 7’den 70’e herkesin bir şeyler yapabileceğini, bir şeyleri dijitalleştirebileceğini kamuoyuna gösterdi.

Detaylar burada > 

Halil Aksu

İLETİŞİME GEÇİN

Gelecek hakkında konuşalım.

Start typing and press Enter to search

X