[rev_slider_vc alias=”aaaa”]

GelecekHane’ye Hoşgeldiniz!

Geleceği öngörmek kolay değildir, çoğu zaman mümkün değildir. Ama olası gelecek senaryoları kurgulamak mümkündür. Geleceğe etki eden trendleri tespit etmek, etkilerini incelemek mümkündür. Buna göre tedbir alınabilir. Biz bunun için çalışıyoruz.

Nasıl bir gelecekte yaşamak istersiniz? Çocuklarınıza, torunlarınıza, sonraki nesillere nasıl bir dünya bırakmak istersiniz? Bunu hiç düşündünüz mü? Her adımımız, her kararımız, her davranışımız yarına şekil vermektedir. Bazıları iyi yönde bazıları kötü yönde etki etmektedir. Farkında mısınız?

Farkındalık çok önemlidir. Yaptıklarımızın geleceğe etki ettiğini, şekil verdiğini iyi bilmeliyiz. Farkında olursak, daha bilinçli oluruz. Hele nasıl bir gelecek arzu ettiğimizi tarif edebilirsek, daha bilinçli oluruz. Bu farkındalık ve bilinç seviyesindeki insan sayısını artırabilirsek, yarınlar daha güzel olacaktır.

Biz bu doğrultuda çalışıyoruz. Sizinle tanışmak istiyoruz. Sizinle birlikte geleceğe şekil vermek istiyoruz. Sizinle birlikte daha güzel yarınlar düşünmek, tasarlamak ve yaratmak istiyoruz.

Bize güvendiğiniz ve fırsat verdiğiniz için teşekkür ederiz…

Faaliyet Raporlarımız

Kurumsal Broşürİndirmek için Tıkla

Kurumsal broşürümüzü inceleyin:

GelecekHane’nin nasıl hizmetler sunduğunu merak ediyor musunuz? Tüm detayları kurumsal broşürümüzde bulabilirsiniz.

hakkimizda_gelecek_modeli
Gelecek HakkındaBilgi Edinmek İçin Tıkla

Gelecek hakkında bilgi edinin:

Gelecek çok hızlı gelecek. Hazır mısınız? GelecekHane 24 trend takip etmektedir. Bunların sektörler, ekonomi ve toplum üzerindeki etkilerini incelemektedir. Geliştirdiği gelecek senaryoları size ışık tutacaktır. Gelecek trendler fırsatlar getirmekte, aynı zamanda tehditler barındırmaktadır. Sizin tercihlerinize göre sizin geleceğiniz şekillenecektir.

hakkimizda_gelecek_hizmeti
Gelecek HizmetiAlmak İçin Tıkla

Gelecek ile ilgili hizmetler almak için:

GelecekHane pek çok kurumun ufkunu geleceğe çevirmiştir. Sizinle de tanışmak isteriz. Geleceği merak etmeyen hiç var mı? Strateji, hedefler, planlar, yatırımlar, fırsatlar, tehditler… Yarın size neler getirecek veya götürecek? GelecekHane trend analizi, etki analizi, senaryo planlama ve pek çok farklı yöntemlerle sizi yarınlara hazırlamaktadır.

GelecekHane ile çalışan ve geleceğini şekillendiren firmalara referanslarımızdan bakabilirsiniz.

hakkimizda_gelecek_etkinlikler
Etkinlikler HakkındaBilgi Edinmek İçin Tıkla

Gelecek etkinliklerimiz için:

GelecekHane düzenli olarak Gelecek etkinlikleri düzenlemektedir. Ekonomi 2.0, Dijital 2.0, Yönetim 2.0, Yaşam 2.0, Şehir 2.0 başlıklarıyla 2014’den beri birçok etkinlik düzenledik, düzenlemeye devam edeceğiz. Yaklaşan etkinliğimize kayıt olmak için etkinlik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Geleceği merak ediyorsanız, gelecek diyaloğuna katılmak istiyorsanız, bu etkinlikleri sakın kaçırmayın.

hakkimizda_makerfaire
Sosyal Sorumluluk HakkındaBilgi Edinmek İçin Tıkla

GelecekHane’nin Sosyal Sorumluluk faaliyetleri için:

GelecekHane geleceğe şekil vermek için elinden geldiğince gayret göstermektedir. Maker Hareketi, Kalıp Kıran Hareketi, Gen Hareketi başlatmıştır ve yürütmektedir. Toplumsal farkındalık, bireysel bilinçlendirme ve güçlendirme ve toplumsal aydınlanma ve kalkınma sürecine destek vermek, katkıda bulunmak hepimizin görevidir.

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,linkedin,stumbleupon,tumblr,print,mail,love,pocket,more,whatsapp,blogger,yahoomail,gmail,hackernews,flipboard” morebutton=”1″ morebutton_icon=”plus” counters=”1″ counter_pos=”hidden” total_counter_pos=”leftbig” fixedwidth_align=”left” fixedwidth_px=”20″]
İLETİŞİME GEÇİN

Gelecek hakkında konuşalım.

Start typing and press Enter to search

X