Şirketiniz geleceğe hazır mı? Gelecekte yaşanacak olası senaryoları değerlendiriyor musunuz? Bu senaryolara göre önlem alıyor musunuz, yatırımlarınızı şekillendiriyor musunuz? Gelecek kartlarıyla kendi gelecek senaryolarınızı üretebilirsiniz. Seçtiğiniz kart ve onunla ilgili kurduğunuz kurumsal vizyon sizi mutlaka başka bir noktaya taşıyacaktır.

Gelecek kartları 4 kategoriden oluşuyor: Persona, Trend, Teknoloji ve Yaşamsal Hal. Her bir kategoriden seçeceğiniz 4 kart gelecek senaryonuzun kıstaslarını oluşturuyor. Kurgusal bir persona, personanın karşılaştığı yaşamsal durum ve bu durumda kullanacağı trend ve teknolojiler seçtiğiniz kartlarla belirleniyor. Devamı tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ne kadar çok kişi oyuna katılırsa gelecek senaryonuz o kadar çeşitleniyor.

Gelecek kartları şirketinizi geleceğe hazırlamak için size yardımcı olacak. Basit ve eğlenceli bir oyunla geleceğe bakışınızın ne kadar değiştiğine şaşıracaksınız. Mutlaka tecrübe etmeniz gereken bir deneyim için hemen bize ulaşın.

[]
1 Step 1
Gelecek Kartları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin
Firma İsmi
Yetkili Adı
E-postanız
Telefon
Mesajınız
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft
Recommended Posts

Start typing and press Enter to search

X