DİJİTOPYA

Bu Kitap Size Rehber Olacak

Dijital

Dünya dijitalleşmektedir. Dijital dünyalaşmaktadır. Dijital dönüşümün uğramayacağı, girmeyeceği, değiştirmeyeceği neredeyse hiçbir şey yoktur. Haydi gelin, birlikte keşfedelim..

Sektörler

Dijitalleşme dur durak bilmiyor. Girmediği ve dönüştürmediği bir alan yok gibi. Sektörler de dijitalleşiyor. Neredeyse her sektör, neredeyse her ülkede. Dijitalleşmenin sağladığı nimetlerden her şirket, her sektör yararlanmak istiyor. Bazen de sektör, mevzuat veya rekabet dijitalleşmeyi zorlamaktadır. İsteseniz de istemeseniz de dijitalleşeceksiniz..

Fonksiyonlar

Gelişen teknolojiler ile otomasyonun ve elektronikleşmenin ötesine geçmeye başladık. Artık dijitalleşmeden bahsedebiliriz. Pazarlamadan satın almaya, müşteri hizmetlerinden finans süreçlerine kadar dijitalleşen fonksiyonlara gelin birlikte bakalım..

Unsurlar

Acaba neler dijitalleşmektedir? Kimler neleri dijital ile dönüştürmektedir? Neden dijital dönüşüm cereyan etmektedir? Kendi isteğiyle mi gerçekleşmektedir? Yoksa bir şeylerin zorlaması ile mi dijitalleşmektedir? Zorlama varsa, kim veya ne zorlamaktadır? Dijital dönüşüm ile başarılı olanlar var mı? Dijital dönüşüm neleri etkilemektedir? Sizin aklınızda başka sorular var mı?

Bu bölümde dijitalleşen unsurları tarif edeceğiz.

NEREDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ?

dr_store_logo
idefix
kitap_yurdu
İLETİŞİME GEÇİN

Gelecek hakkında konuşalım.

Start typing and press Enter to search

X